12 422 26 76, 601 549 856 bort@krakow.pttk.pl

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI WYJAZDOWE W 2018 R.

19-21.10. „W krainie poznańskich koziołków”:
I dzień:
Kraków – Kórnik (kompleks pałacowy)
II dzień:
Poznań (Starówka, Ostrów Tumski, Pomnik Powstańców Wielkopolskich)
III dzień:  Gniezno (Wzgórze Lecha z Katedrą Gnieźnieńską, Rynek) – Rydzyna (zamek) – Kraków
Nr  W-58/18                                                                     Cena:  575 zł  (546 zł)
Sugerowana kwota na wstępy, lokalnych przewodników, itp.: 45 zł

20.10./KG „ Orle Gniazda w nowej odsłonie”:  Pieskowa Skała (zamek), Olkusz (zabytki miasta, Bazylika św. Andrzeja, Muzeum Afrykanistyczne, Dworek Machnickich – Muzeum Wikliny), Rabsztyn (Wzgórze Rabsztyńskie, ruiny zamku rabsztyńskiego, taras widokowy, Chata Kocjana)
Nr  W-59/18                                                                     Cena:  42 zł

27.10.  „Porcelana i …” (wycieczka przedłużona):
Kraków – Ostrowiec Świętokrzyski (zespół pałacowo – parkowy hrabiów Wielopolskich, Kolegiata pw. św. Michała Archanioła
) – Ćmielów (zwiedzanie manufaktury) – Opatów (spacer po mieście) – Kraków.
Nr  W-60/18                                                                     Cena:  80 zł   (76 zł)
Sugerowana kwota na wstępy, lokalnych przewodników, itp.: 35 zł

10.11.  „Śladami I Brygady”:
Kraków – Michałowice – Słomniki – Miechów – Jędrzejów – Chęciny (zamek) – Kielce (pomnik Czwórki Legionowej)- Kraków
Nr  W-61/18                                                                     Cena:  100 zł  (95 zł)
Sugerowana kwota na wstępy, lokalnych przewodników, itp.:  12 zł

INFORMACJE
1) Cena wycieczki (od osoby) zawiera: opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie KLiNNW, transport autokarem lub busem turystycznym, podatek VAT-marża.
W przypadku wycieczek wielodniowych – dodatkowo noclegi i wyżywienie (śniadania, obiadokolacje).
Cena nie uwzględnia kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz obligatoryjnych przewodników lokalnych.
2) Członkowie PTTK mają prawo do 5% rabatu od podanych cen wycieczek (cena w nawiasie ze zniżką), za wyjątkiem opłat dodatkowych – TFG, bilety, itp. Podstawą jest opłacona składka.
3) Biuro zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania  przewidzianych w programie obiektów, zmiany  lub skrócenia trasy (jeśli nie będzie możliwości realizacji z przyczyn obiektywnych i niezależnych od biura).
4) W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń biuro zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki. Wycieczki realizowane będą  przy minimum 30 osobach płacących.
5) Rezerwacja miejsca na wycieczce ma miejsce na podstawie wniesienia opłaty zaliczki  w wysokości 30% ceny. Wpłaty można wnosić w siedzibie biura
przy ul. Zyblikiewicza 2B w Krakowie w dni robocze od  godz.9.00-17.00 lub na konto bankowe :
nr 33 1160 2202 0000 0000 2756 0238 w Banku Millennium
6) Miejsce zbiórki : Kraków ul. Kopernika – zatoczka dla autokarów przy hotelu Wyspiański. Zbiórka o godz. 6.45 ; wyjazd  o godz. 7.00. Powrót ok. godz.20.00,
w przypadku wycieczek przedłużonych ok. 22.00-23.00 ; kilkudniowych – zgodnie z informacją w  programie.
7) Litery KG przy dacie oznaczają, że wycieczkę zaplanowało Koło Grodzkie tylko dla swoich członków i ono prowadzi zapisy.
8) Umowa i warunki uczestnictwa dostępne są w siedzibie biura lub na stronie www.krakow.pttk.pl/biuro-turystyczne

Z A P R A S Z A M Y !!!